Zostań Partnerem

Zostań Partnerem zajmującym się odpłatnym publikowaniem treści w internecie.

 

Zacznij od 4 kroków, które sprawią, że będziesz naszym Partnerem:

 1. Zapisz sie do nas, wypełniając formularz kontaktowy.
 2. Zaakceptuj nasz Regulamin.
 3. Odbierz e-mail powitalny z danymi do logowania się w naszym Portalu.
 4. Zaloguj się do naszej witryny.

 

W "Menu dla Marketera" zapoznaj się z treściami przeznaczonymi dla Ciebie w celu ich rozpowszechniania w internecie (nie udostępniaj ich bezpośrednio).

 

Zostań Partnerem

 

Spośród listy wielu artykułów przeznaczonych dla Ciebie do publikowania w internecie wybierz jedną z treści, otwórz ją i zapoznaj się ze składnikami materiałów. Następnie wszystko, poza ostatnią pozycją "Prow" skopiuj do edytora tekstu, na którym pracujesz na co dzień. Może to być Word, WordPad, Dokument Google. Standardowy Notatnik Windows raczej nie będzie wygodny w edycji.

Oto przykładowa treść marketingowa do skopiowania z naszego portalu:

Przykładowa treść promocyjna

Linki sponsorowane

Linki sponsorowane, zwane też formularzami rejestracyjnymi lub formularzami rekrutacyjnymi służą do rejestracji klientów lub kandydatów do pracy. Linki rejestracyjne danej oferty prowadzą zawsze do tego samego formularza, lecz różnią się od siebie w zależności od zalogowanego do naszego serwisu Partnera, gdyż mają w sobie identyfikator (kod referencyjny) osoby zalogowanej.

Sprawdź, czy w skopiowanej do swojego edytora treści znajduje się link rejestracyjny z Twoim identyfikatorem (kodem referencyjnym). To dzięki niemu zawsze wiemy, dla którego Partnera należy się prowizja za pozyskanie Klienta/Kandydata do pracy. Twój Kod Referencyjny znajdziesz w mailu powitalnym od nas.

 NIGDY NIE UDOSTĘPNIAJ TREŚCI MARKETINGOWEJ BEZPOŚREDNIO PROWADZĄCEJ DO NASZEGO PORTALU.

Linki sponsorowane generowane są automatycznie, wykorzystując ID każdego kto się zaloguje. Jeśli udostępnisz całą podstronę znajdującą się na Suski.com.pl, bezpośrednio np. na Facebook-u, to każdy, kto wejdzie w tą treść, zobaczy ją razem z linkiem bez Twojego identyfikatora. Nawet jeśli taka osoba zarejestruje się jako Klient, nie zostanie powiązana z Tobą i nie zostanie wypłacona Tobie prowizja.

Jedyny słuszny sposób do promowania naszych treści:

Należy zalogować się na Suski.com.pl, wybrać artykuł z Menu Marketera, skopiować go i wkleić na inną stronę (najlepiej po wcześniejszej edycji treści, tak by nie zmienić znacząco jej sensu).

Pozostałe pozycje artykułu sponsorowanego:

Tytuł - zmień go, wykorzystując informacje z treści oferty (powtarzające się tytuły zmniejszają wartość dla robotów indeksujących z wyszukiwarek, a to pogarsza ich pozycję np. w Google.

Treść oferty - stwórz przynajmniej jeden nagłówek, który sprawi, że artykuł będzie bardziej przejrzysty, ponadto fraza kluczowa z nagłówka jest ważną informacją dla wyszukiwarek.

Kod Referencyjny: Jeśli potencjalny Klient zdecyduje się na kontakt telefoniczny z oferty, to nasz konsultant zapyta go o kod referencyjny, abyśmy mogli go powiązać z Tobą i naliczyć prowizję. Nie zaszkodzi w publikowanych przez Ciebie treściach dopisać "W przypadku zainteresowania ofertą, proszę o zapisanie i podanie konsultantowi kodu referencyjnego".

Prow: 300 - stawka prowizji partnerskiej w PLN za pozyskanie Klienta w wyniku działań promocyjnych Partnera. Dla różnych ofert prowizje mogą mieć różną wartość. 

Gdzie i jak publikować treści:

 • na swoim blogu,
 • w serwisach ogłoszeniowych,
 • na forach internetowych,
 • w portalach społecznościowych,
 • w innych kanałach komunikacyjnych,
 • wykorzystując możliwość dodawania komentarzy,
 • polecając oferty swoim znajomym.

 

Gold Partner z Pakietem Korzyści

Gold Partner
Gold Partner - zdjęcie przykładowe, złota nie rozdajemy, mamy jednak nadzieję, że będziesz mógł kupić dosyć szybko kilka monet za zarobioną u nas prowizję!

 

Jeśli wykażesz się skutecznością, mamy dla Ciebie do zaoferowania dodatkowy Pakiet Korzyści!

Oceniamy:

 • szeroki zakres witryn, na których Partner publikuje treści promocyjne,
 • edycje treści dla poprawienia ich atrakcyjności (bez zmieniania warunków ofert),
 • skuteczność treści (ilość i jakość wypełnionych formularzy),
 • chęć Partnera do współpracy.

 

Co znajduje się w dodatkowym Pakiecie Korzyści?

Oferujemy:

 • dodatkowe środki finansowe na publikację treści promocyjnych w płatnych serwisach w wysokości 20% osiągniętej prowizji w poprzednim miesiącu,
 • ministrony internetowe dedykowane Partnerowi, na których będzie mógł samodzielnie publikować treści i zwiększać ilość konwersji,
 • wpisy reklamowe dedykowanej ministrony w kilkunastu katalogach i serwisach internetowych, które zwiększą pozycjonowanie ministrony internetowej Partnera w wyszukiwarkach.

Zostań naszym Gold Partnerem. Wykaż się inicjatywą, skutecznością i zaangażowaniem, a Twoja praca nabierze całkiem inny wymiar!

Zarobki w Programach Partnerskich

Każda oferta dostępna w Menu Marketera po zalogowaniu się w naszym serwisie posiada określoną w pozycji "Prow" kwotę prowizji w PLN. Tak jak we wszystkich programach partnerskich, także i u nas, prowizje wypłacane są po dokonaniu zakupu i opłaceniu produktu/usługi przez Klienta. W przypadku ofert pracy, prowizja wypłacana jest w 3 ratach, po pierwszym, drugim i trzecim przepracowanym miesiącu przez Kandydata.

Aby zostać naszym Partnerem, skontaktuj się z nami!