Program Partnerski dla Rekruterów

Submitted by Artur on Sun, 10/25/2020 - 15:09
Program Partnerski dla Rekruterów

Po zalogowaniu się do naszego systemu (Suski.com.pl) będziesz mieć dostęp do Ofert Pracy wraz z dedykowanym dla Ciebie linkiem do formularza rekrutacyjnego. Każde wypełnienie formularza pochodzące z Twojego linka będzie powodowało przypisanie danego kandydata do Ciebie. Otrzymasz także automatycznie e-mail z potwierdzeniem wpłynięcia aplikacji do naszej bazy danych.

Ważne - nie możesz udostępniać ofert, które zobaczysz na naszej stronie, gdyż te wejścia nie będą zliczane do Twojej prowizji. Musisz skopiować treść ogłoszenia wraz z wygenerowanym pod nim linkiem i tą treść opublikować na innych stronach.

W przypadku wypełnienia fomularza pochodzącego z Twojego linka, zostaniesz o tym poinformowany e-mailem, podobnie w przypadku zatrudnienia Twojego kandydata lub zmiany jego statusu. 

Ważne Informacje dla Rekruterów

Kopiowanie spersonalizowanych linków z ofert pracy bez zalogowania się, spowoduje brak możliwości powiązania kandydata z rekruterem, a co za tym idzie brak możliwości wypłacenia prowizji w przypadku zatrudnienia. Pamiętaj o zalogowaniu się i dopiero wówczas przeglądaj oferty pracy i kopiuj ich treść oraz linki do formularzy w celu ich propagowania w sieci internet.

Zainteresowanych prosimy o kontakt przez formularz: 

https://app.smartsheet.com/b/form/229d93ff2a2c499aac229f21ba22dc21?temat=rekrutacja

Jak rozpoznać, czy link wysyłany dla kandydatów jest poprawny? To bardzo proste, link musi zawierać Twój adres e-mail. Jeśli nie zawiera, to znaczy, że nie jesteś zalogowany do naszego serwisu a tym samym nie powiążemy go z Twoją pracą i nie wypłacimy prowizji.

Poniżej przykładowa oferta pracy i poprawny link do formularza rekrutacyjnego z mailem użytkownika, co pozwoli nam powiązać kandydata np. z pracą Partnera:

 

link poprawny