Artykuły

Ubezpieczenie pracowników i samoubezpieczających się w Niemczech

Submitted by Artur on Wed, 11/18/2020 - 15:29

Niemieckie przepisy ubezpieczeniowe wymuszają ubezpieczenie każdej osoby zameldowanej w Niemczech w niemieckiej instytucji ubezpieczeniowej.

Jedną z najbardziej renomowanych kas chorych jest państwowa kasa DAK - Gesundheit, w której możesz ubezpieczyć pracownika lub siebie samego bezpośrednio, nie płacąc prowizji dla firm pośredniczących.

Dużym ułatwieniem jest dostosowanie formularza na stronie ubezpieczyciela do kilku popularnych języków obcych, w tym do j. polskiego.

Zarabiaj na polecaniu windykacji

Submitted by Artur on Wed, 11/18/2020 - 15:09

Zarabianie na polecaniu usług windykacyjnych

Zarabiaj na windykacji polecając usługi skupu faktur, rachunków, roszczeń wynikających z umów cywilnoprawnych, weksli i wielu innych wierzytelności. Polecanie windykacji to Programu Partnerski oferujący szybki i łatwy zarobek przy minimalnym nakładzie pracy. Prowizje za pozyskiwanie roszczeń wynoszą do 10% ich wartości.

Konwertowanie plików online w jednym miejscu

Submitted by Artur on Sun, 11/01/2020 - 17:06

Prędzej czy później każdy korzystający w biurze z komputera musi przekonwertować plik z jednego formatu na inny, aby był edytowalny, mógł być otwarty na konkretnym urządzeniu i z wielu innych powodów. 

Jednym z najbogatszych serwisów oferowujących konwertowanie plików online, nie tylko dokumentów, ale też audio, video, obrazy, czcionki jest Convertio.io.

 

 

Program Partnerski dla Rekruterów

Submitted by Artur on Sun, 10/25/2020 - 15:09

Po zalogowaniu się do naszego systemu (Suski.com.pl) będziesz mieć dostęp do Ofert Pracy wraz z dedykowanym dla Ciebie linkiem do formularza rekrutacyjnego. Każde wypełnienie formularza pochodzące z Twojego linka będzie powodowało przypisanie danego kandydata do Ciebie. Otrzymasz także automatycznie e-mail z potwierdzeniem wpłynięcia aplikacji do naszej bazy danych.

Jak usunąć z tekstu polskie znaki i zastąpić je znakami bez ogonków?

Submitted by Artur on Thu, 08/13/2020 - 07:14

Nasi studenci często pytają nas "Jak usunąć z tekstu polskie znaki i zastąpić je znakami bez ogonków?" - z różnych powodów czasami mamy potrzebę wykonać operację "spolszcz tekst" i jest kilka narzędzi online, które nam w tym pomogą!

Bezpłatne i legalne wykorzystanie grafik na stronie internetowej

Submitted by Artur on Wed, 08/12/2020 - 17:14

Kradzież cudzych zdjęć jest bardzo nieetyczne i może zakończyć się wysoką karą. Bezpłatne i legalne wykorzystanie grafik na stronie internetowej jest możliwe i bardzo łatwe!

Aby uniknąć problemów i zachować wzorową etykę budowy stron, dobrze jest korzystać z portali, gdzie można pobierać profesjonalne zdjęcia, grafiki legalnie oraz mieć pełne zezwolenie autorów materiałów multimedialnych na ich wykorzystanie.

Własna strona www bez kodowania za grosze - WordPress Host

Submitted by Artur on Wed, 08/12/2020 - 16:21

W internecie jest bardzo łatwo jest znaleźć firmę, która zrobi dla Ciebie profesjonalną stronę internetową. Niestety nie są one tanie. Kosztują minimum 800 zł i ceny często zbliżają się do 5 tys zł. W zdecydowanej większości kupujesz ogólnie dostępny skrypt, który jest stosunkowo łatwo dostosować do Twoich potrzeb, zaś dodawanie podstron nie wiąże się z jakimkolwiek trudem.

Tags