Artykuły

Jak usunąć z tekstu polskie znaki i zastąpić je znakami bez ogonków?

Submitted by Artur on Thu, 08/13/2020 - 05:14

Nasi studenci często pytają nas "Jak usunąć z tekstu polskie znaki i zastąpić je znakami bez ogonków?" - z różnych powodów czasami mamy potrzebę wykonać operację "spolszcz tekst" i jest kilka narzędzi online, które nam w tym pomogą!

Bezpłatne i legalne wykorzystanie grafik na stronie internetowej

Submitted by Artur on Wed, 08/12/2020 - 15:14

Kradzież cudzych zdjęć jest bardzo nieetyczne i może zakończyć się wysoką karą. Bezpłatne i legalne wykorzystanie grafik na stronie internetowej jest możliwe i bardzo łatwe!

Aby uniknąć problemów i zachować wzorową etykę budowy stron, dobrze jest korzystać z portali, gdzie można pobierać profesjonalne zdjęcia, grafiki legalnie oraz mieć pełne zezwolenie autorów materiałów multimedialnych na ich wykorzystanie.

Własna strona www bez kodowania za grosze - WordPress Host

Submitted by Artur on Wed, 08/12/2020 - 14:21

W internecie jest bardzo łatwo jest znaleźć firmę, która zrobi dla Ciebie profesjonalną stronę internetową. Niestety nie są one tanie. Kosztują minimum 800 zł i ceny często zbliżają się do 5 tys zł. W zdecydowanej większości kupujesz ogólnie dostępny skrypt, który jest stosunkowo łatwo dostosować do Twoich potrzeb, zaś dodawanie podstron nie wiąże się z jakimkolwiek trudem.

Tags