FAQ

  1. Co sprzedaje Monat? Monat koncentruje się wyłącznie na pielęgnacji włosów. Linie produktów obejmują nawilżanie, objętość, Densify Duo, stylizowane, Power Boost, Magnify, Monat Junior, Monat Black, Color Enhance, Effortless Style, R3, Advanced Hydrating i Restrukturyzację.
  2. Jakie są najpopularniejsze produkty Monata? Wygładzająca głęboka odżywka działa na wszystkie typy włosów, odżywiając, kontrolując puszenie się i dodając blasku. Olejek do włosów Rejuveniqe Intensive dodaje ponad 13 naturalnych olejków roślinnych i olejków eterycznych, przeciwutleniaczy i składników odżywczych do skóry głowy i włosów, zapewniając natychmiast zdrowsze i lśniące włosy.
  3. Ile kosztuje przystąpienie do Monat? Możesz dołączyć za 99 USD lub 125 USD za roczną opłatę za odnowienie w wysokości 19,95 USD.
  4. Czy Monat jest oszustwem? Nie, to legalna firma, która jest dobrze ceniona w branży. Zostali nagrodzeni przez DSA z Kanady nagrodą Making Making Difference 2018 i 2017 Journey to Success Award; Gold Stevie Award 2016, Silver Stevie Award i Bronze Stevie Award od American Business Awards; oraz srebrną nagrodę Stevie Award 2016 i brązową nagrodę Stevie Award przyznawaną przez Stevie Awards dla kobiet w biznesie. Zostały również zaprezentowane przez NBC, ABC i Hallmark Channel.
  5. Jaka jest ocena BBB Monata? re
  6. Jak długo Monat działa na rynku? Od 2014 r
  7. Jakie są przychody Monata? 314 milionów USD
  8. Ilu jest dystrybutorów Monat? 120 000
  9. Jakie sprawy zostały wniesione? W pierwszych pięciu miesiącach 2018 roku Monat wytoczyła dziewięć procesów sądowych. Przypadki związane z wprowadzającym w błąd marketingiem dotyczącym bezpieczeństwa swoich produktów, nieprzekazaniem konsumentom informacji, że produkty mogą powodować wypadanie włosów lub ich uszkodzenie, a kilka z nich twierdzi, że prowadzą piramidę finansową. (Tego należy się spodziewać, prawda?) [1, 2, 3] W trakcie tych wszystkich kłopotów prawnych dwie kobiety próbowały powstrzymać Monata przed obroną się przed procesami o zniesławienie. W kwietniu 2018 r. Sędzia federalny orzekł na korzyść Monata, dając im swobodę ochrony przed atakami internetowymi, którzy chcą zniesławić firmę bez dowodów. [4]
  10. Porównywalne firmy: Arbonne, Pure Haven Essentials, Oriflame, Perfectly Posh

Byli imponującą firmą, ale nagły atak sądowy nie wygląda dobrze.

Prawda jest taka, że ​​jeśli je przetrwają, będą silniejsi niż kiedykolwiek, podobnie jak Amway i inne wielkie nazwiska MLM. Więc powinien do nich dołączyć?

Niekoniecznie. Są jeszcze lepsze sposoby dla pań na zarabianie pieniędzy z domu.

Jeśli chodzi o możliwości biznesowe, jest o wiele lepiej.

(Doterra, Scentsy i Jeunesse to inne przykłady MLM-ów, które dostarczają pierwsze produkty, które zapewniają wartość… ale ogromna większość jest zawyżona i nie zapewnia zbyt dużej wartości rynkowej.)

Piękno to zatłoczone miejsce w marketingu sieciowym. Monat jest bardziej „rozwijającym się” w tej kategorii i zdecydowanie ma najwięcej „szumu”.

Przegląd
Monat robi wszystko, co większość MLM próbuje zrobić, ale kończy się niepowodzeniem.

Są eleganckie i przyszłościowe. Ich produkty są w naturalny sposób oparte na wielu badaniach. Ich domowe imprezy są właściwie zabawą.

I są modne AF:

Monat został wydany zaledwie kilka lat temu w 2014 roku przez Luisa i Raynera Urdaneta. Mają siedzibę w Miami na Florydzie. Monat oznacza Modern Nature.

Już w ciągu roku od premiery Monat generował już 25 milionów dolarów rocznych przychodów. Uderzają szybko w ziemię i nic dziwnego.

Na początek duet brat-syn, Luis i Rayner, prowadzili już jedną bardzo udaną firmę sprzedaży bezpośredniej w niszy kosmetycznej: L’eudine. Są ogromną (ponad 200 milionów USD rocznego dochodu) MLM w Ameryce Łacińskiej, która niedawno zaczęła ekspansję w Stanach Zjednoczonych.

Co więcej, Monat jest spółką zależną firmy macierzystej Alcora, również założonej przez Luisa. Więc mieli już ogromny kapitał i doświadczenie do pracy, kiedy w końcu założyli Monat.

Do 2016 r. Roczna sprzedaż Monata wyniosła już 41 mln USD. Wszystko to zdobyło dla nich nagrodę Gold Stevie 2016 dla Startup of the Year.

Ile kosztuje Monat? Monat ma opłatę początkową w wysokości 99 USD, która obejmuje zestaw pełen materiałów marketingowych i informacji szkoleniowych.

Produkty
produkty monat

Monat sprzedaje produkty do pielęgnacji włosów na bazie naturalnej (wegańskie i pozbawione okrucieństwa) po doskonałej cenie i działa dobrze dla nich. Ich produkty są testowane naukowo i bardzo popularne wśród


0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *